به روز رسانی هسته گوگل

هسته گوگل آپدیت می‌شود!

خلاصه خبر به نقل از گوگل

گوگل در ماه May 20 هسته خود را به روزرسانی می‌کند!

تاریخ خبر : 2022 ,25 May مطابق با 4خرداد،1401

google

گوگل در 25 می 2022 یک به‌روزرسانی جدید برای الگوریتم هسته خودش را منتشر می‌کند. تقریباً دو هفته طول می‌کشد تا به طور کامل انجام شود.به‌روزرسانی‌های اصلی برای مرتبط‌تر کردن نتایج جستجو برای کاربران طراحی شده‌اند. اگرچه به‌روزرسانی امروز راه‌اندازی می‌شود، اما عرضه کامل این به‌روزرسانی ۱ تا ۲ هفته طول می‌کشد.دنی سالیوان، رابط عمومی جستجوی گوگل، خاطرنشان می کند که تغییراتی در عملکرد سایت در نتایج جستجو قابل انتظار است.

«به‌روزرسانی‌های اصلی تغییراتی هستند که ما برای بهبود کلی جستجو و همگام شدن با ماهیت در حال تغییر وب انجام می‌دهیم. در حالی که هیچ چیز در یک به روز رسانی اصلی مختص سایت خاصی نیست، این به روز رسانی ها ممکن است تغییرات قابل توجهی در نحوه عملکرد سایت ها ایجاد کنند…”

وقتی یک به‌روزرسانی اصلی منتشر می‌شود، گوگل به همان راهنمایی‌هایی که در سال 2019 منتشر کرد اشاره می‌کند.هیچ چیز در آنجا تغییر نکرده است، زیرا Google به همان سند در رابطه با این به روز رسانی ارجاع می دهد.

به طور خلاصه، توصیه کلی Google در مورد به روز رسانی های اصلی به شرح زیر است:

  • انتظار اثرات بسیار قابل توجهی مانند افزایش یا افت در رتبه بندی جستجو را داشته باشید.
  • به‌روزرسانی‌های اصلی «گسترده» هستند به این معنا که چیز خاصی را هدف قرار نمی‌دهند. در عوض، آنها برای بهبود کلی سیستم های Google طراحی شده اند.• صفحاتی که در رتبه بندی افت می کنند جریمه نمی شوند. آنها در برابر سایر محتوای وب که از آخرین به روز رسانی منتشر شده اند، مجددا ارزیابی می شوند.
  • تمرکز بر ارائه بهترین محتوای ممکن، بهترین راه توصیه شده برای مقابله با تأثیر به روز رسانی الگوریتم اصلی است.
  • به روز رسانی هسته گسترده هر چند ماه یکبار اتفاق می افتد. سایت‌ها ممکن است پس از یک به‌روزرسانی بازیابی نشوند تا زمانی که نسخه بعدی منتشر شود.
  • بهبودها بهبود را تضمین نمی کنند. با این حال، انتخاب نکردن هیچ گونه بهبودی عملاً هیچ بازیابی را تضمین نمی کند.

شش ماه از آخرین به روز رسانی اصلی گوگل که در نوامبر 2021 عرضه شد می گذرد.

کسانی که در این مدت به سختی روی سایت خود کار کرده اند، ممکن است شاهد پیشرفت های قابل توجهی در رتبه بندی های جستجو باشند. از سوی دیگر، کسانی که سایت خود را بیکار رها کرده اند ممکن است شروع به رتبه بندی خود در سایت هایی با محتوای مرتبط تر ببینند.

با این حال، برای شروع ارزیابی تأثیر خیلی زود است، زیرا عرضه این به‌روزرسانی یک هفته یا بیشتر طول می‌کشد.رتبه بندی شما ممکن است در این مدت نوسان داشته باشد، بنابراین اگر فوراً متوجه تغییرات شدید نگران نباشید.وقتی انتشار به‌روزرسانی تمام شد، Google تأیید می‌کند، سپس زمان آن فرا رسیده است که تجزیه و تحلیل خود را شروع کنید.

اشتراک گذاری

تقریبا 12 ساله که تو زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت میکنم. 2.3 سالی هم هست که به مبحث دیجیتال مارکتینگ (SEO) علاقه‌مند شدم و دارم دنبالش میکنم. یک روز تصمیم گرفتم توی این سایت هرچی تا الان یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بزارم. امید وارم مطالب این سایت براتون مفید باشه و بتونید ازش تو پروژه های واقعیتون استفاده کنید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =