خدمات سئو سایت – افزایش بازدید و فروش بالا وبسایت

خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت به عنوان یک روش موفقیت در تجارت آنلاین، نیاز اصلی تمام کسب و کارهایی است که در بستر اینترنت به دنبال جذب مخاطبین بیشتر و افزایش چند برابری فروش محصول یا خدماتشان می‌باشند. در واقع یکی از موارد مهم در ایجاد کسب و کار آنلاین بعد از طراحی وبسایت، دریافت خدمات سئو سایت جهت افزایش رتبه سایت در موتور جستجوگر گوگل و افزایش ترافیک ورودی وبسایت است. اگر بدانید سئو چیست و استفاده از خدمات سئو سایت چه مزایایی برای پیشرفت کسب و کار شما در فضای مجازی دارد، یک لحظه هم از آن دریغ نمی‌کنید.

خدمات سئو سایت (هرآنچه باید بدانید)

اولین گام در شروع خدمات سئو سایت، تعیین هدف و انتخاب کلمه کلیدی مناسب و انجام یک برنامه ریزی اصولی و شروع یک استراتژی حرفه‌ای می‌باشد. پس می‌توان گفت سئو یعنی یافتن کلمات کلیدی با ارزش و قرار دادن آنها در مناسب‌ترین صفحات سایت و استراتژی هدفمند جهت قرارگیری این صفحات در رتبه های بالای گوگل.

به طور کل سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. یعنی عملکرد و محتوای سایت‌مان را به نحوی بهبود دهیم که با استانداردهای گوگل جهت افزایش رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل مطابقت داشته باشد و نهایتا رتبه سایت افزایش یابد. البته که استانداردهای گوگل در تصمیم‌گیری برای رتبه‌دهی به وب‌ سایت‌ها، بسیار وابسته به عکس‌العمل کاربران است. یعنی اگر سایتی در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را به کاربر ارائه دهد، شانس بالاتری در دریافت رتبه خواهد داشت.

یک سایت خوب نه تنها با داشتن یک طراحی جذاب و محتوای همیشه سبز و جامع با ارجاع به منابع معتبر می‌تواند با کسب اطمینان، تجربه و اعتبار خود را به کاربران به اثبات برساند، بلکه حتما نیاز است که با بکارگیری یک سری عناصر فنی و استراتژیک در سئو، به طور همزمان استاندارد الگوریتم‌های گوگل را نیز برآورده سازد. نتیجه خوبی که در طی انجام عملیات سئو، نصیب یک سایت می‌شود، شامل افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل و در طی آن افزایش بازدید و کلیک بیشتر و دسترسی به مشتریان واقعی و وفادار و پیشرفت در خدمات ارائه شده است.

انواع خدمات سئو سایت

بطور کلی انواع خدمات سئو سایت ممکن است از دیدگاه‌ های مختلف متفاوت باشد. انتظاراتی که یک کارفرما در ابتدای کار، از انجام سئو بر روی سایت خود دارد با یک متخصص سئو متفاوت است. ولی در نهایت هدف همگی آنها در راستای افزایش رتبه سایت است.

خدمات سئو از نگاه کارفرما

خدمات سئو سایت از دید کارفرماهای مختلف متفاوت است. مشتریان خدمات سئو معمولا با جستجوهای مشخصی به دنبال خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. ممکن است کارفرمایی بخواهد کلیه خدمات سئو سایت از جمله امور تکنیکی و داخلی سایت خود را برای دستیابی به هدف نهایی بدست یک متخصص سئوکار سپرده و انتظارات خود را طی قراردادی مشخص درخواست نماید.

یا ممکن است یک کارفرما خودش صاحب سایت باشد و نیاز به آموزش داشته و متقاضی برگزاری یک دوره آموزش صفر تا صد سئو باشد تا پس از مدتی معین بتواند کلیه تکنیک‌های سئو داخلی و خارجی سایت‌ را خودش انجام دهد.

سومین دیدگاه اینست که مدیر وب‌سایت، با داشتن اطلاعات فنی در زمینه سئو، نیاز به دریافت مشاوره تخصصی بوده و به دنبال یک منتورشیپ حرفه ای باشد تا در کنار او بتواند خودش برای انجام تکنیک‌های سئوی سایت خود، دست به کار شود.

خدمات سئو از دیدگاه متخصص

خدمات سئو سایت شامل کلیه خدمات بهینه سازی وب‌سایت است که توسط یک سئوکار متخصص انجام می‌شود. تا یک وب سایت به رتبه بالایی در صفحه جستجوی گوگل دست یابد و مهمتر از آن بتواند از این پس، جایگاه خود را حفظ نماید. از نظر یک متخصص برای انجام خدمات سئو سایت، باید مراحلی از عملیات برروی سایت انجام شود که عبارتند از:

– سئو تکنیکال سایت یا TECHNICAL SEO

یک سئو کار حرفه‌ای به منظور انجام سئو تکنیکال بر روی یک سایت، طبق یک چک لیست تعریف شده شروع بکار نموده و یک سری عملیات را برای سئو سایت استارت می‌زند از جمله: انتخاب دامنه مناسب، فعال نمودن گواهینامه SSL برای سایت، معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل، بالا بردن سرعت سایت، فعال نمودن نقشه سایت، رسپانسیو سازی سایت و تعدادی اقدامات فنی دیگر .

– سئو داخلی سایت یا ON-PAGE SEO

برای انجام سئو داخلی یا On-Page SEO لازم است عملیاتی از داخل وب‌سایت انجام شود تا بتواند در نتایج گوگل رتبه بالایی کسب نماید از جمله: تولید محتوای جذاب برای بهبود سئو داخلی سایت، استفاده از تگ H1 در عنوان و H3 ,H2, … در زیر عنوان‌های اصلی و فرعی، استفاده از متا دیسکریپشن، استفاده از کلمه کلیدی مناسب و رعایت چگالی کلمه کلیدی، کاهش حجم تصاویر و لینک‌دهی داخلی و خارجی مناسب.

– سئو خارجی سایت یا OFF-PAGE SEO

برای انجام سئو خارجی یا Off-Page SEO لازم است یک سری فعالیت‌های بهینه سازی خارج از وب‌سایت انجام می‌شود تا موجب بهبود ارتباط و اعتبار وب سایت شده تا کاربران و گوگل با اطمینان بیشتری به سایت مراجعه کنند. از جمله: تلاش در ارتقای کیفیت محتوا و ماندگاری آن، بهبود لینک‌سازی خارجی و بک لینک‌ها، وبلاگ نویسی و شرکت در شبکه ‌های اجتماعی وانجمن ها و فروم ها، تهیه رپورتاژ آگهی، استفاده از عکسها و ویدیوها و بالا بردن امنیت و اعتبار علمی سایت.

خدمات سئو طبیعی یا کلاه سفید

خدمات سئو طبیعی یا کلاه سفید شامل فعالیت‌هایی است که کاملا مطابق با قوانین موتورهای جستجو بوده و از روش‌ها و تکنیک‌های غیرمتعارف استفاده نمی‌شود. موتورهای جستجو مثل گوگل با الگوریتم‌های هوشمند خود، در صدد هستند جستجوی کاربران را مد نظر داشته باشند و بهترین نتایج را در اختیارشان قرار دهند. رعایت قوانین سئو کلاه سفید بصورت تمام و کمال، نه تنها بسیار هزینه بر می‌باشد، بلکه زمان زیادی را نسبت به روش کلاه سیاه طلب می‌کند. اما در عوض ریسک کمتری از لحاظ پنالتی شدن گوگل دارد و این مزیت بزرگی است.

خدمات سئو تقلبی یا کلاه سیاه

در سئو تقلبی یا کلاه سیاه به طور کلی، از روش‌های غیر متعارف استفاده شده و دائما در صدد فریب موتورهای جستجو می‌باشند. با انجام اینگونه خدمات سئو ممکن است بصورت موقت رتبه خوبی برای سایت کسب گردد و حتی ارزانتر و سریعتر به جواب برسد ولی عمر آن بسیار کوتاه بوده و وب سایتی که مرتکب خطا شده از سوی موتورهای جستجو، جریمه خواهد شد.

مزیت‌های استفاده از خدمات سئو برای وبسایت ها

مزیت‌های استفاده از خدمات سئو برای وبسایت ها
مزیت‌های استفاده از خدمات سئو برای وبسایت ها

در ادامه مزایای استفاده از خدمات سئو را با چند آمار و مثال جالب برایتان توضیح میدهیم که با اهمیت سئو کردن وبسایت بیشتر آشنا شوید و میزان سودآوری اینکار را به راحتی بسنجید.

به روز ترین آمار جستجو افراد در گوگل :

 • هرثانیه 40.000 جستجوی جدید در گوگل ثبت میشود
 • بیش از 3.5 میلیارد جستجوی جدید در طی روز توسط افراد در گوگل ثبت میشود
 • 84 درصد از جستجو کنندگان بیش از 3 بار در روز یا بیشتر از Google استفاده می کنند
 • 90 درصد از جستجو کنندگان گوگل در یک نظرسنجی گفتند که به احتمال زیاد روی اولین نتیجه یا وب‌سایت اول کلیک می کنند.

میزان سرچ دقیق کلمات مختلف در گوگل [بر اساس ماه]

یکی از معیارهای مهم و تعیین کننده در هنگام سئو و بهینه سازی وبسایت، تحقیق کلمات کلیدی و میزان جستجوی آن در گوگل است. اما سوال اینجاست که آیا تأثیر این موضوع آنقدر است که هر کلمه کلیدی که میزان جستجوی بالایی داشته باشد را بخواهیم سئو کنیم؟ برای آشنایی با مفهوم میزان جستجو یا Search Volume و تأثیر آن به آمار زیر دقت کنید.

کلمه کلیدیمیزان سرچ ماهانه
خرید گوشی22.000
خرید لوازم خانگی 15.000
خرید لبتاب 18.000
خرید ملک یا خانه8.000
خرید کفش 5.000
خرید دوربین مدار بسته 4.000
خرید مبل 6.000
آموزش فتوشاپ20.000
مانتو مجلسی27.000
اموزش زبان انگلسی54.000
لوازم ارایشی24.000
برنامه بدنسازی12.000
تعمیرات یخچال23.000
جدول میزان سرچ کلمات در حوزه های مختلف – بر اساس ماه

معیار ارزیابی سایت ها توسط گوگل چیست

موتور جستجوی گوگل علاوه بر اینکه یک منبع سرچ اطلاعات است، بطور جدی مدیریت رتبه دهی به سایتها را نیز انجام میدهد. نحوه انجام خدمات سئو سایت باید آنچنان ظریف و هوشمندانه باشد که مورد تایید الگوریتم‌های گوگل باشد. بنابراین رقابت متخصصین سئوکار در ارائه خدمات سئو سایت، در انجام دقیق و درست و بالا بردن کیفیت کار است. طبق فاکتورهای گوگل، تولید محتوای با کیفیت، جزو اولین الویتهاست و بیشترین تاثیر را بر بهینه سازی خواهد داشت.

منظور از محتوای با کیفیت محتوایی است که در عین داشتن اطلاعات معتبر، اصول سئو را نیز بدرستی رعایت کرده باشد. البته هیچوقت گوگل مستقیما خصوصیات یک محتوای خوب را در جایی عنوان نکرده بلکه این سئوکاران هستند که با دقت به توجهات گوگل، و شناخت الگوریتم‌های هوشمند گوگل که روز به روز نیز آپدیت می‌شوند، درمی‌‌یابند که باید چه عملکردی داشته باشند تا بتوانند بسیار عالمانه و زیرکانه از گوگل امتیاز بگیرند.

مراحل انجام خدمات سئو سایت

استفاده از خدمات سئو سایت، جهت بهینه‌سازی سایت و ظهور در صدر نتایج گوگل راهکار بسیار مهم در تداوم فروش بوده و یکی از راه‌های بازاریابی در دنیای آنلاین امروز است. متخصصین سئو بنابر نوع خدمات سئو سایت و درخواست کارفرما، استراتژی های متعددی را برای سئو سایت بکار می‌برند که تقریبا بطور مشترک باید یکسری تدابیر را مبذول کنند.

 • بررسی رقبا و آنالیز آنان
 • تدوین استراتژی برای سئو سایت بطور اختصاصی
 • انجام سئو تکنیکال ( Technical SEO )
 • انجام سئو داخلی ( On-Page SEO )
 • انجام سئو خارجی ( Off-Page SEO )
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تهیه گزارش‌ بطور منظم و ارائه به کارفرما

برای انجام سئو سایت چقدر زمان لازم است

سرعت افزایش رتبه و زمان انجام خدمات سئو سایت و رسیدن به نتیجه مطلوب به چند عامل بستگی دارد. هرچقدر سختی کلمات کلیدی کمتر باشد، یعنی رقبای شما کمتر در این کلمه فعالند پس روند خدمات سئو سایت با این کلمه راحت تر و سریع تر خواهد بود. مورد بعدی که در سرعت خدمات سئو سایت تاثیر دارد، آپدیت مداوم سایت است هرچقدر سعی نمایید که مطالب سایت تان را بطور منظم تر و بیشتر به روز رسانی نمایید، محبوبیت سایت شما برای گوگل بیشتر شده و به آن سریع تر رتبه می دهد و فرآیند سئو سایت شما سریع تر خواهد شد.

نکته مهم در این خصوص اینست که به هیچ عنوان نباید از پیوستگی انجام سئو سایت غافل شد، چون نه تنها روز به روز به تعداد رقبا افزوده می‌شود بلکه الگوریتم‌های گوگل مداوم در حال تکمیل و بروز رسانی هستند، پس لازم است که یک سئوکار فعال، سایت شما را دائما تحت نظر داشته باشد تا از رقبا عقب نمانید.

قیمت سئو تضمینی در بازار ایران

بسته به نوع سئو ( کلاه سیاه / کلاه سفید) و تکنیک‌های بکار برده شده برای بهبود عملکرد سایت، می‌توان محدوده قیمت خدمات سئو سایت را برآورد نمود. مثلا کسی که سئو کلاه سیاه انجام میدهد چون هدفش زود بازده بودن کار است، و اصراری به قانونی و ماندگار بودن آن ندارد، براحتی با خرید بک لینک، پس از مدتی سیل عظیمی از بازدید را بسوی سایت روان خواهد کرد. ولی اگر بخواهید که بصورت فنی و ماهرانه جم بازدید بصورت واقعی بالا رود و در نهایت منجر به جریمه و پنالتی از سوی گوگل نشوید، باید هزینه اینکار را طی مدت زمان لازم و سرمایه گذاری درست بپردازید.

شاید در نگاه اول مبالغ موجود برای انجام خدمات سئو سایت ( البته بصورت قانونی و کلاه سفید)، بالا باشد. اما فراموش نکنید که برای دست یافتن به هر چیز با ارزشی باید بهای آن را پرداخت نمود. و فکر کنید که با پرداخت این هزینه، علاوه بر دریافت خدمات سئو سایت و کسب رتبه در صدر نتایج موتور جستجوی گوگل، با افزایش فروش، سودی که عایدتان می‌شود چندین برابر شده و بزودی تمام هزینه‌های اولیه جبران خواهد شد.

هزینه خدمات سئو در سامانه‌های مختلف ممکن است متغییر باشند. مثلا طراحی سایت‌های خبری و انجام خدمات سئو بر روی آن، با وجود درجه سختی و رقبای قدری که دارد، به مراتب هزینه بالاتری خواهد داشت. در نتیجه پلن‌های پیشنهادی بسته به بودجه در نظر گرفته شده، اهداف نهایی، وضعیت فعلی سایت به لحاظ سئو قبلی بر روی آن و وضعیت رقبای سایت، بررسی شده و مابین کارفرما و پیمانکار توافق صورت می‌گیرد.

آیا به یک جلسه مشاوره در رابطه با سئو احتیاج دارید!؟

اگر نمیدانید چگونه فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت خود را در مازندران شروع کنید و احتیاج به خدمات سئو در مازندران دارید پیشنهاد میکنم به یک جلسه مشاوره سئو فکر کنید. همچنین وب سایت سئو بلاگر به عنوان شرکت برتر خدمات سئو در مازندران با بیش از 8 سال سابقه کاری در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هم اکنون آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

رسالت ما این است که با ارائه راهکارهای تضمینی جهت جذب مخاطب و افزایش فروش اینترنتی به کسب و کارهای آنلاین کمک کنیم تا از قافله تجارت آنلاین و کسب درآمد های میلیاردی عقب نمانند.

09114122481 – امیر علی کاسه گری | مشاور سئو

تماس بگیرید

2 یک نظر

 1. حسین رفیعی پاسخ

  سلام
  وقت بخیر . ممنون بابت توضیحات خوبتون.
  یک سوال، آیا شما خدمات سئو رو توی شهرهای دیگه مثلا تبریز هم ارائه میکنید؟

  1. امیرعلی کاسه‌گری نویسنده ارسال پاسخ

   با سلام
   بله چرا که نه 🙂
   خدمات سئو سایت تنها محدود به یک شهر خاص نیست بلکه تیم سئو بلاگر این خدمات رو در تمام شهر های کشور ارائه میکنه.
   اگر احتیاج به اطلاعات بیشتر در این مورد دارید پیشنهاد میکنم با شماره تلفن های موجود در سایت بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شمارو راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هشت =