به روزرسانی الگوریتم هرزنامه

به روزرسانی الگوریتم هرزنامه [با هدف مبارزه با لینک اسپم]

خلاصه خبر به نقل از گوگل

یک الگوریتم جدید هرزنامه در دو هفته آینده با هدف مبارزه با لینک هرزنامه یا اسپم به طور گسترده در حال اجرا است.

تاریخ خبر : 2022 ,21 April مطابق با 3 فروردین 1401

Google

گوگل به‌روزرسانی الگوریتم لینک هرزنامه یا اسپم را طی دو هفته آینده منتشر می‌کند. Duy Nguyen، تحلیلگر کیفیت جستجوی گوگل گفت: این به‌روزرسانی هرزنامه لینک ، لینک های هرزنامه را «به طور گسترده‌تر» و «در چندین زبان» مورد هدف قرار می‌دهد.

گوگل نوشت: «در تلاش‌های مستمر خود برای بهبود کیفیت نتایج جستجوی گوگل، امروز یک تغییر جدید مبارزه با لینک هرزنامه یا اسپم را راه‌اندازی می‌کنیم – که آن را «به‌روزرسانی لینک هرزنامه یا لینک اسپم» می‌نامیم. این به‌روزرسانی الگوریتم، که طی دو هفته آینده عرضه می‌شود، در شناسایی و از بین بردن لینک های اسپم در زبان‌های مختلف به طور گسترده‌ موثر عمل می‌کند. سایت‌هایی که در لینک اسپم مشارکت می‌کنند، تغییراتی را در جستجو خواهند دید، زیرا این لینک یا پیوندها توسط الگوریتم‌های ما مجدداً ارزیابی می‌شوند.

نکته مهم به نقل از گوگل :

ممکنه حس جریمه شدن داشته باشید : اگرچه ممکن است گوگل سایت شما را به خاطر این لینک‌های اسپم یا هرزنامه جریمه نکند، اما اگر گوگل لینک‎هایی را که ممکن است به رتبه بندی سایت در جستجوی گوگل کمک کرده‌اند را نادیده بگیرد یا باطل کند، ممکن است نوعی تنبیه یا جریمه به نظر برسد. به طور خلاصه، اگر مشاهده کردید که رتبه شما طی دو هفته آینده کاهش می‌یابد و اگر افت رتبه شدیدتر شود، ممکن است مربوط به این به‌روزرسانی باشد.

مجدداً، اگر طی دو هفته آینده شاهد کاهش رتبه در گوگل باشید، ممکن است مربوط به این آپدیت جدید لینک اسپم باشد. مطمئن شوید که لینک‌های شما طبیعی و مطابق با دستورالعمل‌های وب مستر گوگل هستند. روی بهبود سایت خود کار کنید، تا به طور طبیعی بتواند در طول زمان لینک‌های جدیدی را جذب کند.

همانطور که گوگل نوشته است، «صاحبان سایت ها باید مطمئن شوند که بهترین روش‌ها را در لینک های خود، چه ورودی و چه خروجی، دنبال می‌کنند. به همین جهت بهتر است ، تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت بالا و بهبود تجربه کاربری داشته باشند که همیشه برگ برنده افزایش رتبه در گوگل است.

اشتراک گذاری

تقریبا 12 ساله که تو زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت میکنم. 2.3 سالی هم هست که به مبحث دیجیتال مارکتینگ (SEO) علاقه‌مند شدم و دارم دنبالش میکنم. یک روز تصمیم گرفتم توی این سایت هرچی تا الان یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بزارم. امید وارم مطالب این سایت براتون مفید باشه و بتونید ازش تو پروژه های واقعیتون استفاده کنید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سیزده =